Tamron SP 70-200mm F / 2.8 Di VC USD G2 Lens

 • 5.799,00 ₺

 • 6.999,00 ₺

Sepete At

Hemen Al

{{atr.name}}
Öne Çıkan Özellikler
 • Diyafran Aralığı: f / 2.8 - f / 22
 • Ultrasonik Sessiz Otofokus Motoru
 • 9 Adet Diyafram Bıçağı
 • 77mm Filtre Çapı
{{v.name}}

Tamron 70-200 F:2,8 G2 VC USD Zoom Lens İnceleme

Hızlı telefoto çekim imajınızı genişletin

Tamron SP 70-200mm f / 2.8 Di VC ABD G2 lensile ilgili çeşitli uygulamalar için popüler bir tele zum diyebiliriz,  parlak f / 2.8 sabit bir maksimum açıklığı, aynı zamanda gelişmiş optik ve fiziksel tasarımlar ile karakterize edilir . Optik ile ilgili olarak, geliştirilmiş bir düzen, bir renk kırpma ve renk sapmalarını belirgin berraklık ve renk doğruluğu için bastırmak için bir XLD elemanı ve beş Low Dispersion(düşük renk dağılım) elemanı içeriyor ve hem parlama hem de gölgelenmeyi azaltmak için BBAR ve eBAND kaplamalar uygulandı.

Faydalı bir dizi telefoto odak uzaklığına sahip olan bu objektif, FX formatında Nikon F montajlı DSLR'ler için tasarlanmış ancak 105-300mm'lik bir odak uzunluğu aralığı sağlayacak DX modellerinde de kullanılabilir,Canon da EF .mount uyumlu  olarak tasarlanmıştır. Fakat EF-S ve EF-M mountlu makinalarda (ADAPTÖRLE kullanılabilir) ve size 112 ila 320mm arası oldak uzunluğunda kullanmanızı sağlar. Az f / 2.8 maksimum diyafram açıklığı düşük ışık koşullarında çalışır ve tüm zoom aralığı boyunca tutarlı performans sağlar. Geliştirilmiş netlik, renk doygunluğu ve belirgin netlik için renk saçma ve renk sapmalarını belirgin bir şekilde sınırlamak için optik tasarımda bir adet XLD (ekstra düşük dağılım) ve beş adet LD (düşük dağılımlı) unsur bulunur. Arkadan aydınlatmalı koşullarda çalışıldığında, kontrastlı kontrast için gölgelenmeyi ve lens parlaması önlemek için eBAND ve BBAR kaplamalar uygulanmıştır.

VC görüntü sabitleme, zor aydınlatma koşullarında daha etkili avuç içi çekim için kamera titremesinin görünümünü en fazla 5 duraklatmayla en aza indirmeye yardımcı olur. Çeşitli çekim stillerine uymak için üç ayrı VC modu da mevcuttur: Mod 1, genel kullanım için dengeli bir ayardır ve dengelenmiş bir vizör görüntüsünü ve dengelenmiş sonuçları desteklemektedir; Mod 2 yalnızca panning hareketleri için tasarlanmıştır; Mod 3, vizör görüntüsünü dengelemeden sadece çekim sırasında dengelenmek için optimize edilmiştir.

Bir halka tipi USD otomatik odaklama motoru, hareketli nesnelerle çalışmaya uygun hızlı ve hassas odaklama performansı sağlar. Bu motor aynı zamanda tam zamanlı manuel odaklama kontrolüne olanak tanır ve uzaktaki nesnelere 3.1 'mesafede odaklanmak mümkündür.Kapalı, tozlu ve neme dayanıklı bir yapı bu lensin sert koşullarda kullanımına fayda sağlar ve toz, kir ve bulaşmaya karşı koruma sağlamak için ön lens öğesine bir florin kaplaması da uygulanır.

 

Odak uzaklığı [mm]  70-200
Maksimum Diyafram  F / 2,8
Minimum Netleme Mesafesi [m]  0,95
Maksimum Büyütme Oranı  1: 6,1
Filtre Çapı [mm]  77
Ağırlık [g]  1500g Canon / 1485g  Nikon
Gruplar-Elemanlar  17-23
Bakış açısı  34 ° 21'-12 ° 21
Diyaframlı Bıçaklar  9
Minimum Diyafram  F / 22
{{e.bank.sub_title}}
Ay Taksit Toplam
{{ o.term }} {{o.value}} {{o.total}}

Çok İyi({{ ratings[5].count }})

{{ratings[5].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[4].count }})

{{ratings[4].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[3].count }})

{{ratings[3].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[2].count }})

{{ratings[2].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[1].count }})

{{ratings[1].percent}}%

{{ content.rating }}

 • {{ c.user }}

  {{ c.created }}

  {{ c.text }}

AKSESUARLAR

{{content.c_sale_price}}

SON GEZDİKLERİNİZ

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}