Sigma 50-150mm F2.8 EX APO DC OS HSM

  • 4.499,00 ₺

Sepete At

Hemen Al

{{atr.name}}
{{v.name}}
D-SLR Fotoğraf makineleri için özel olarak tasarlanmış geniş diyaframlı ve Titreşim Önleyici (OS) Fonksiyonuna sahip telefoto zoom objektif

Sigma Corporation odak çarpanlı gövdeler için özel olarak tasarlanmış yeni APO 50-150mm F2.8 EX DC OS HSM, objektifi tanıtmaktan memnuniyet duyar.

Sigma'nın özgün ve patenti kendisine ait OS (Titreşim Önleyici) sistemine sahip olan bu objektif, perde hızını 4 stopa kadar yavaşlatarak elde çekim olanağı sunmaktadır. Altı SLD cam elemanı renk saçılımlarını telafi ederek tüm zoom aralığında yüksek görüntü kalitesi sağlar. Süper Çok Katmanlı Kaplama parlama ve yanısmaları azaltırken ters ışıkta dahi keskin ve yüksek kontrast değerlerine sahip görüntüler oluşturur. Dahili netleme ve zoom sistemi elde en uygun kullanımı sağlarken, HSM (Hiper Sonik Motor) sayesinde sessiz ve hızlı netlemenin yanı sıra istenildiğinde manuel netleme yapılabilmesine de olanak tanır. Bu objektifin en az netleme uzaklığı 80cm ve en fazla büyütme oranı 1:6.3'tür. Kıvrımlı 9 yaprak diyaframı netsiz alanlarda çekici bir netsizlik oluşturur. SIGMA'nın 1.4x veya 2x APO TELEKONVERTÖR'leri ile kullanıldığında 70-210 F5 AF veya 100-300 F5.6 AF telefoto objektif haline dönüşür.
Üstün görüntü kalitesi

SLD (Özel Düşük Saçılım) cam elemanı ile renk saçılımlarını mükemmel şekilde düzeltir. Kalıplanmış iki asferik ve hibrit asferik elemanı her türlü saçılımı deüzeltir. Tümü birlikte tüm zoom aralığı içinde yüksek optik performans saplar.
Yayılma ve Gölgelenme Düzeltmesi

Digital kameralar için etkili kılınmış ileri düzey optik tasarıma ilave olarak her katman üzerinde ayrı ayrı uygulanan yeni süper kaplama ile parlama ve yansımaları azaltırken gerçek renklerin oluşmasını sağlar .
  Süper Çok Katmansız Süper Çok Katmanlı
Kompakt ve hafif

Özellikle APS-C boyutlu görüntü sensörüne sahip dijital SLR fotoğraf makineleri için tasarlanan bu lens, F2.8 diyafram kompakt ve hafif bir yapıya sahiptir.

APO Telekonverter (Opsiyonel)

Bu objektif, 1.4 EX telekonvertör ile 70 70-210mm F4 AF zoom objektif olarak, 2 EX telekonvertör ile 100-300mm F5.6 AF zoom objektif olarak görev yapar. 
* Pentax bayonetli Telekonvertör bu objektif ile uyumlu değildir.

Özellikler


 

{{e.bank.sub_title}}
Ay Taksit Toplam
{{ o.term }} {{o.value}} {{o.total}}

Çok İyi({{ ratings[5].count }})

{{ratings[5].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[4].count }})

{{ratings[4].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[3].count }})

{{ratings[3].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[2].count }})

{{ratings[2].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[1].count }})

{{ratings[1].percent}}%

{{ content.rating }}

  • {{ c.user }}

    {{ c.created }}

    {{ c.text }}

AKSESUARLAR

{{content.c_sale_price}}

SON GEZDİKLERİNİZ

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}