Sigma 150mm F2.8 EX DG OS HSM APO MACRO ( Canon ve Nikon Uyumlu )

  • 5.599,00 ₺

Sepete At

Hemen Al

{{atr.name}}
{{v.name}}
Sigma'nın orijinal Sarsıntı Önleyici fonksiyonuna sahip Geniş diyaframlı orta telefoto makro objektif

Bu geniş diyafram orta telefoto makro objektif Sigma'nın orijinal Sarsıntı Önleyici fonksiyonuna sahiptir. SLD cam elemanı her türlü renk saçılmasını mükemmel şekilde düzeltir. Süper Çok Katmanlı Kaplama parlama ve yansımaları azaltırken ve yüzer dahili netleme sistemi sonsuzdan 1:1 makroya yüksek optik performans sağlar. HSM (Hiper Sonik Motor) sessiz ve yüksek hızlı otomatik netleme ve aynı anda tam zamanlı manuel netleme yapabilmesini sağlar. Sigma'nın opsiyonel Tele Konvertörler takıldığında 1:1'den daha büyük büyütme sağlar.
Üstün görüntü kalitesi

Üç SLD (Special Low Dispersion) cam elemanı her türlü saçılmayı mükemmel şekilde düzeltirken Süper Çok Katmanlı Kaplama parlama ve yansımaları azaltır. Bu objektifin üstün çevresel parlaklığı, en açık diyaframda dahi keskin ve yüksek kontrastlı görüntüler oluşturur.
  Süper Çok Katmansız Süper Çok Katmanlı
Yüzer Netleme Sistemi mükemmel optik performans üretir

Yüzer netlik sistemi iki farklı mercek grubunu optik düzlem üzerinde farklı pozisyonlarda hareket ettirir. Bu sistem astigmatik ve küresel bozulmaları dengeler ve sonsuzdan 1:1 makroya kadar üst düzeyde optik performans sağlar. Objektifin uzunluğu netleme sırasında değişmez
Kıvrımlı diyafram

Kıvrımlı 9 yaprak diyafram bu objektifin net alanı dışında çekici bir netsizlik yaratmasını sağlar.
Gölgelik adaptörü HA780-01 (Verilir)

Gölgelik adaptor, APS-C ebatlı (çarpanlı) sensöre sahip gövdelerde kullanıldığında gölgeliğin boyunu uzatarak daha etkin gölgeleme yapılabilmesini sağlar.

Sigma Corporation (CEO: Kazuto Yamaki) SIGMA APO MACRO 150mm F 2.8 EX DG OS HSM "EISA-2012-2013 Yılı Avrupanın En İyi Macro Objektifi" ödülünü kazandığını duyurmaktan mutluluk duyar.SIGMA'nın özgün OS fonksiyonuna sahip, geniş diyaframlı telephoto zoom objektifi pazara Haziran 2011'de tanıtılmıştı.

Ödül Adı: EISA Ödülleri2012-2013 En İyi MAKRO Objektif

Ürün: SIGMA APO MAKRO 150mm F2.8 EX DG OS HSM

Sigma APO Macro 150mm F2.8 EX DG OS HSM piyasada ki en iyi macro performansa sahip objektif olarak söylenebilir.Odak mesafesi objektif ile nesne arasında iyi bir çalışma mesafesi sunması yanında yüksek keskinlik,titreşim engelleyici özelliği ile yusufçuk,kelebek ve benzeri canlıları yakalamayı sağlar.Mükemmel bitki ve portre fotoğrafçılığı yanında soft ve hoş arka plan sunar.

*EISA (Avrupa Görüntüleme ve Ses Birliği) Avrupanın 18 ülkesinde basılmakta olan 50 fotoğraf, video ve ses dergilerinin dahil olduğu bir organizasyondur. EISA, her yıl, değiştirelebilir objektif, SLR fotoğraf makineleri, kompakt fotoğraf makineleri, vb daha önceki yıl içinde Avrupada piyasaya sürülmüş olan en iyi ürünleri seçer.
 

Özellikler


 

{{e.bank.sub_title}}
Ay Taksit Toplam
{{ o.term }} {{o.value}} {{o.total}}

Çok İyi({{ ratings[5].count }})

{{ratings[5].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[4].count }})

{{ratings[4].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[3].count }})

{{ratings[3].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[2].count }})

{{ratings[2].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[1].count }})

{{ratings[1].percent}}%

{{ content.rating }}

  • {{ c.user }}

    {{ c.created }}

    {{ c.text }}

AKSESUARLAR

{{content.c_sale_price}}

SON GEZDİKLERİNİZ

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}