Panasonic Lumix DMC-FZ2500 İTHALATÇI

  • 4.999,00 ₺

  • 7.499,00 ₺

Sepete At

Hemen Al

{{atr.name}}
Panasonic Lumix DMC FZ2500 ultrazum fotoğraf makinesi :Panasonic'in yeni Lumix modeli DMC FZ2500 kompakt gövdesinde dijital fotoğrafçılık ve video çekimi için sıra dışı yüksek performans özelliklerini bir araya getiriyor. Panasonic Lumix FZ2500 fotoğraf makinesi yeni geliştirilen 20x optik zumlu Leica DC Vario-Elmarit objektifi ile mükemmel detayları kaçırmadan kaydetme olanağı sunuyor. İç zum yapısı objektifin dengesini ciddi anlamda zenginleştirirken profesyonel video kameralarda olduğu gibi akıcı bir yakınlaştırma işlemi sunuyor. Dahili ND filtrelerle 4 farklı ND filtre modunu bir araya getiren bu yapıda seçeneklere basit tuş yapısı ile erişim sağlanıyor.
{{v.name}}

Panasonic FZ2500 ile 4K kalitesinde videolar
Kullanıcılar Panasonic FZ2500 ile pozlama seviyesini sabit odaklı koruyarak video kaydedebildikleri gibi yüksek parlaklıkta tamamen açık diyafram değeri ile de video kaydedebiliyorlar. Yeni Lumix FZ2500 dijital fotoğraf makinesi sıra dışı video çekim kapasitesi ile geleneksel video kameraların limitlerini ötesine geçmeyi vaat ediyor. Cihazın en dikkat çeken video çekim özelliği MOV/MP4 formatında 4K video kayıt (Cinema 4K: 4096x2160 / 24 fps ve QFHD 4K: 3840x2160 / 30 fps'ye kadar). Panasonic FZ2500 aynı zamanda 200 Mbps (ALL-Intra) veya 100 Mbps (IPB) ile herhangi bir kayıt süresi sınırı olmadan Full HD video da kaydedebiliyor. Fotoğrafseverler MOV, MP4, AVCHD Progressive ve AVCHD kayıt formatlarından dilediklerini seçme özgürlüğüne de sahipler.

Gelişmiş çekim özellikleriyle DMC FZ2500
Fotoğraf makinesinin 1 inç 20.1 megapiksel High Sensitivity yüksek hassasiyetli MOS görüntü sensörü kullanıcıların yüksek ISO değerlerinde minimum noise etkisinde berrak ve net görüntüler elde etmesini sağlıyor. Venus Engine görüntüleme motorunda yüksek renk sunumu ve doğal tonlarda ve gerçekçi detaylarla görüntü kalitesi elde etmeye imkan veren çoklu noise azaltma sistemine verilmiş. Panasonic FZ2500'de bulunan gelişmiş fonksiyonlar ve teknolojiler kullanıcıların unutulmaz anları kaçırmadan kaydedebilmelerini sağlıyor. DFD (Depth From Defocus) teknolojisi destekli Kontrast AF otomatik netleme sistemi cihaz ile objektif arasında saniyede 240 kare çekimde dijital sinyal değişimi sayesinde hem hız ve hem de hassasiyet konusunda mükemmel bir performans sergiliyor. Fotoğraf meraklıları 4K teknolojisinin getirdiği avantajlar sayesinde önemli kareleri saniyede 30 kare hızında ve 8 megapiksel çözünürlükte 4K PHOTO olarak kaydedebiliyorlar.

LED vizör ve 3.0 inç dokunmatik monitör
Panasonic'in kendine özgü teknolojileri fotoğrafseverlerin deneyimlerini zenginleştiriyor. Yeni entegre edilen Focus Stacking fonksiyonu kullanıcıların alan derinliğini çekim sonrasında ayarlayabilmelerine imkan veriyor. Lumix FZ2500 fotoğraf makinesinin 2360 nokta yüksek çözünürlükteki OLED LVF (Live View Finder) canlı ön izlemeli vizörü ve 3.0 inç büyüklüğünde farklı açılarda serbest hareket edebilen 1040k çözünürlüklü dokunmatik monitörü de bulunuyor. Wi-Fi bağlantı özelliği de çekilmiş olan dijital fotoğraf ve videoların kablosuz bağlantı üzerinden akıllı telefonlara ve tablet bilgisayarlara kolay ve hızlı bir şekilde aktarılabilmesini sağlıyor.

 

{{e.bank.sub_title}}
Ay Taksit Toplam
{{ o.term }} {{o.value}} {{o.total}}

Çok İyi({{ ratings[5].count }})

{{ratings[5].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[4].count }})

{{ratings[4].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[3].count }})

{{ratings[3].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[2].count }})

{{ratings[2].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[1].count }})

{{ratings[1].percent}}%

{{ content.rating }}

  • {{ c.user }}

    {{ c.created }}

    {{ c.text }}

AKSESUARLAR

{{content.c_sale_price}}

SON GEZDİKLERİNİZ

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}