NİKON 70-300mm AF f/4.5-5.6G IF ED VR Lens

 • 2.869,00 ₺

 • 3.699,00 ₺

Sepete At

Hemen Al

{{atr.name}}

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 • ED Optik Elemanlar
 • Mükemmel Görüntü Kalitesi
 • VR - Titreşim Engelleyici
 • Telefoto Zoom Lens
 • Gerçek Renkler 
 • f/4.5-5.6 Diyafram Açıklığı
{{v.name}}

AF-S VR 70-300 f/4.5-5.6G IF-ED, hem dijital hem de 35 mm biçimli SLR kullanıcılarının taleplerini karşılamak için tasarlanan yüksek performanslı bir süper telefoto zoom objektiftir. 70-300 mm (DX Nikon D-SLR'larda 105-450 mm) aralığa sahip 4,3x zoom olanağı sunar ve üstün optik performans sağlayan ED (Ekstra Düşük Dağılım) cam elemanlarına sahiptir. Bu objektif, geleneksel bir objektife kıyasla dört duraklamaya kadar daha yüksek bir enstantane hızına eşdeğer (Nikon performans testine göre) düzeyde görüntüyü sabitleyerek, elde tutarak çekim esnekliğini sunan ikinci nesil Nikon titreşim azaltma sistemine (VR II) sahiptir. SWM (Sessiz Dalga Motoru) ve IF (Dahili Netleme), netleme işleminin hızlı ve sessiz gerçekleştirilmesini sağlar ve dokuz bıçaklı yuvarlak diyafram, netlemenin dışında kalan elemanları yumuşak geçişlerle harmanlayarak doğal görünümlü, uyumu bozmayan arka planlar oluşturur.

 

NIKKOR 80. YILDÖNÜMÜ | NIKON

 
 

70-300 mm aralığa sahip 4,3x yüksek güçlü zoom. DX biçimli bir D-SLR fotoğraf makinesiyle kullanıldığında 105-450 mm'ye eşdeğerdir.

SWM (Sessiz Dalga Motoru), otomatik netleme ve manuel kullanım arasında hızlı ve kullanışlı geçiş olanağıyla sessiz otomatik netleme imkanı sunar.

Objektifin sabit bir uzunluğa sahip olmasını sağlayan IF (Dahili Netleme) ve dönmeyen ön eleman, dairesel polarizasyon filtrelerinin ve objektife takılan flaş aksesuarlarının kullanılmasına olanak sağlar.

VR II, 2,5* duraklama kadar daha yüksek enstantane hızına eşdeğer bir sabitlik sağlar. Normal Mod, elle tutularak çekim yapmaktan kaynaklanan titreşimin etkisini azaltırken, Aktif Mod mekanik kaynaklı titreşimleri azaltır.

2 ED cam eleman zoom aralığının tamamında renk sapmasını azaltırken, yüksek çözünürlük ve kontrast sunar.

Netleme seçenekleri: Manuel geçersiz kılma özellikli otomatik ve yalnızca Manuel.

9 bıçaklı yuvarlak diyafram sayesinde, netlemenin dışındaki elemanlar sorunsuz bir biçimde birbirleriyle uyum sağlayarak doğal görünümlü arka planlar elde edilmesini mümkün kılar.

67 mm çapında filtre boyutu (dönmeyen).

{{e.bank.sub_title}}
Ay Taksit Toplam
{{ o.term }} {{o.value}} {{o.total}}

Çok İyi({{ ratings[5].count }})

{{ratings[5].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[4].count }})

{{ratings[4].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[3].count }})

{{ratings[3].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[2].count }})

{{ratings[2].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[1].count }})

{{ratings[1].percent}}%

{{ content.rating }}

 • {{ c.user }}

  {{ c.created }}

  {{ c.text }}

AKSESUARLAR

{{content.c_sale_price}}

SON GEZDİKLERİNİZ

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}