DJI Spark Fly More Combo Drone

 • 3.200,00 ₺

 • 3.449,00 ₺

Sepete At

Hemen Al

{{atr.name}}
 • 2 Eksenli Stabilize Kamera
 • 12MP Fotoğraf Kalitesi
 • Full HD 1080p Video Kaydı
 • Hareket ve Dokunmadan Kontrol
 • Engel Algılama ile Uçuş Autonomisi
 • Çeşitli Açılardan Konu İzleme
 • GPS ve Vizyon Konum Tabanlı Seyrüsefer
 • Spor Modunda En Yüksek Hız 50km
 • 16 Dakikalık Uçuş Zamanı
 • 2 Km Uçuş Menzili
 • DJI GO App ile Kontrol, Düzenleme, Paylaşma
 • 64Gb Micro SD' ye kadar destekler
{{v.name}}

Kutu İçeriği

1 x Dji Spark Drone

1 x saklama Kutusu

1 x Taşıma Çantası

2 x Batarya ( 1 Drone'da 1 Yedek)

8 x Pervane (4 Drone'da 4 Yedek)

1 x Kumanda

4 x pervane koruyucusu

1 x Şarj Adaptörü

1 x Micro USB Kablo

 

DJI Spark ile tanışın. DJI'ın tüm teknolojik özeliklerini taşıyan mini drone ilhan aldığınız anları yakalamanıza imkan sağlar.DJI Spark ile tanışın. DJI'ın tüm teknolojik özeliklerini taşıyan mini drone ilhan aldığınız anları yakalamanıza imkan sağlar.Akıllı uçuş kontrol seçenekleri, mekanik bir gimbal ve inanılmaz görüntü kalitesine sahip bir kamera ile Spark yaratıcılıksınırlarınızı zorlamanıza olanak tanır.

 AKILLI UÇUŞ MODLARI

BİR DOKUNUŞ İLE VİDEO Spark'ın sizin için profesyonel çekimler yapmasını sağlayın. Hızlı Çekimler sinematik kompozisyonla inanılmaz görüntüleri çekmenize yardımcı olur.  TapFly - PARMAKLARINIZDA Kİ UÇUŞTapFly modunda, çekiminizi sadece hayal edin ve sonrasındaSpark onu sizin için yakalar.Telefonunuzun ekranınıza dokunun,Spark görüş teknolojisini kullanarak, odaklandığınız objenin önündeki engelleri aktif olarak algılarken dokunduğunuz objeye doğru uçar. Çekmek istediğiniz objeyi sadece parmak uçlarınızı ile yakalayınız. Koordinat : Ekrana dokunun ve uçmak istediğiniz noktaya uçun.Yön : Ekranda dokunduğunuz yönde uçmaya devam edin  ActiveTrack - HEDEFİ YAKALAMAK Spark, ActiveTrack ile farklı şekil ve boyuttaki nesneleri otomatik olarak tanır ve bulundukları yere ve hareket hızına göre onları izler. Böylecetakip etme işlemi çok daha kolay ve güvenilir olur.Takip etmek : Belirlediğiniz hedefi önden,  arkadan ya da etrafından dönerek takip edin.Profile : Hedefinizi sabit bir perspektiften takip edin.  Gesture - ANLARINIZI YAKALAYINPalmControl mode ve Spark'ın el hareketlerini tanımlayabilme özellikleri sayesinde basit el hareketleriniz ile selfi çekebilirsiniz, isterseniz uzaktan kumandanızı ve telefonunuzu evde bırakabilirsiniz.  Selfie'ler : Fotoğraf çekimi için kollarınızı kaldırın, elinizi hareket ettirin veya parmaklarınızla bir çerçeve oluşturun. PalmControl : Spark, sizin el ve avuç içi hareketlerinizi takip edebilir.  YÜKSEK PERFORMANSLI KAMERA  Mekanik Gimbal Stabilizasyonu SHAKE-FREE SHOTS  Spark 2 eksenli mekanik gimbal ve UltraSmooth teknolojisi sayesinde sarsıntı ve sarsıcı deklanşör efektini çarpıcı bir şekilde azaltarak, çekimleri istikrarlı ve detaylı hale getirir.  GÜÇLÜ MERCEK - Dünyayı yakalayın Spark ile çekilen tüm görüntüler küçük renk sapmaları haricinde çok keskin ve canlıdır. Spark'ın kamerası, 25 mm eşdeğerinde odak uzunluğunda ve f / 2.6 geniş açılı lense sahiptir.    1 / 2.3 "Sensör Daha fazla detayı kayıt et  Küçük ve kompakt olan Spark'ın kamerası 1 / 2,3 inç CMOS sensörüne sahiptir ve 1080p'de ve 12MP'de sabit videolar çekmenizi sağlar. Daha büyük pikseller, Spark'ın ışığa duyarlı olduğunu ve renkleri tam olarak kaydettiği anlamına gelir.  

Birden Çok Çekim Modu
 Fotoğraf çeşitliliği
 Spark önceki tüm DJI çekim modlarına ve iki yeni çekim modu olan Pano ve ShallowFocus'a adepte edilmiştir. Pano : Spark gibalı ve başlığı sayesinde yatay ve dikey konumdaki görüntülerim çekimini otomatik olarak ayarlar. ShallowFocus : 3D görüş teknolojisi, shallow depth of field özelliği ile birleşerek kaliteli fotoğraf çekmenize yardımcı olur.    UÇUŞ PERFORMANSI Müthiş potansiyel, sürükleyici deneyimler    Güçlü Sürüş HIZ ve HASSAS KONTROL Aerodinamik, hafif ve kaygan tasarımı ile Spark, minimum rüzgar direnci ile havada uçar. Gibal ve kameranın uçakla ile aynı hizada olması istikrarı önemli ölçüde arttırır. Güçlü sürüş, Sport Mode'da 31 mph (50 km / s) 'ye kadar güçlü rüzgarlardabile istikrarlı uçuş imkanı sunar, gelişmiş bir uçuş kontrol sistemi ve sezgileri güçlendirilmiş Spark ile uçuş yapmak oldukça eğlencelidir.    HD Wi-Fi Video İletimi Daha Uzun süreli uçuş ile daha fazlasını gör Yenilikçi HD Wi-Fi teknolojisi, 1.2 mil (2 km) uzakta 720p gerçek zamanlı video aktarımı sağlar.   


Havada Kal UYGUN OLMAYAN UÇUŞ ZAMANI  Spark tüm bu akıllı özelliklere sahip olsa bile, uçuş süresi tehlikeye atılmaz. Tam dolu birpil ile 16 dakikaya kadar uçma, görüntü çekme uygun olandır.

FPV Uçuş Havada Kalma  Sport Moduna geçin ve Spark'ın hız potansiyelini açın. Sport Modu, gimbal modunu FPV'ye ayarlar; böylece kamera, uçarken aynı zamanda sizinle birlikte hareket eder. Geliştirilmiş bir FPV deneyimi için DJI Goggles kullanın ve farklı bir dünya keşfedin.    Uçuş Güvenliği Avuç içinizle güvenli uçuş 
 Flight Autonomy  FARKINDALIĞINIZI ARTIRMA   Spark'ın FlightAutonomi sistemi, ana kamera, vizyon konumlandırma  sistemi (VPS), 3D algılama sistemi, çift bant GPS, yüksek hassasiyetli atalet ölçüm birimi ve 24 güçlü bilgi işlem çekirdeği içerir. Bu, Spark'ın kesin olarak  98 ft (30 m) mesafedeki VPS yardımıyla doğru bir yerde durmasını, 16 ft'ye (5 m) kadar uzaktaki engelleri algılamasını ve güvenli bir şekilde iniş yapmasını sağlar. 


Eve Dönüş  Güvenli Uçuş DJI'ın önceki tüm dronları gibi, Spark da yeterli GPS sinyali ile otomatik olarak eve  dönüş yapabilir. Pil çok düşük olursa bağlantı kaybolabilir eğer RTH tuşuna basarsanız Spark  aşağı doğru bakan kamerası sayesinde görüntülerini yakalar ve eve dönüş yolunda önüne çıkan engelleri algılar böylece güvenli bir iniş yapabilirsiniz. 
 Uçuş Koruması  Akıllı Uçuş  DJI'nın GEO sistemi sayesinde hava alanı yada stadyum gibi drone uçuşlarının güvenliğini artıracak alanların nerede olduğu hakkında bilgi alırsınız. Bu bilgi sayesinde Spark sorunsuz ve güvenli uçuşlar gerçekleştirir.

Akıllı Uçuş Bataryası  GÜÇ VE KORUMA Spark optimum performans için yüksek enerjili yoğunluklu bir LiPo pil kullanır. 12 akıllı koruma fonksiyonu, güvenli uçuş yapmanıza yardımcı olur. Spark bataryanın kalan tahminiuçuş  süresini size bildirerek güvenli iniş yapmanıza yardımcı olur.

{{e.bank.sub_title}}
Ay Taksit Toplam
{{ o.term }} {{o.value}} {{o.total}}

Çok İyi({{ ratings[5].count }})

{{ratings[5].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[4].count }})

{{ratings[4].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[3].count }})

{{ratings[3].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[2].count }})

{{ratings[2].percent}}%

Çok İyi({{ ratings[1].count }})

{{ratings[1].percent}}%

{{ content.rating }}

 • {{ c.user }}

  {{ c.created }}

  {{ c.text }}

AKSESUARLAR

{{content.c_sale_price}}

SON GEZDİKLERİNİZ

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}