Tükendi
Nikon D3500 18-55mm VR Lens DSLR Fotoğraf MakinesiNikon D3500 18-55mm VR Lens DSLR Fotoğraf Makinesi
FOTOĞRAF MAKİNELERİ Ürün Kodu : h9xsoysb

Nikon D3500 18-55mm VR Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

Toplam çözünürlük: 24 megapixel Fotoğraf çözünürlüğü: 24MP Işık duyarlılığı: 100-25600
Markalar
Fotoğraf Hassasiyeti
Ekran Boyu
ISO Hassasiyeti
shipping Gönderim süresi 1 Gün
free-delivery Ücretsiz gönderi

Nikon D3500 18-55mm VR Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

Nikon D3500 18-55mm VR Lens DSLR Fotoğraf Makinesi Nikon D3500 18-55mm VR Lens DSLR Fotoğraf Makinesi
Ürün Detayları

Nikon D3500 18-55mm VR Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

Toplam çözünürlük: 24 megapixel 

Fotoğraf çözünürlüğü: 24MP 

Işık duyarlılığı: 100-25600 

Sensör Tipi: CMOS 

Optical / digital zoom: 3 / 4 

Objektif tipi: Zoom

Lens: Optik

Zoom: 3


BİLİNENİN ÖTESİNE GEÇİN

Büyük günlerden alışılageldik zamanlara, gerçek fotoğrafçılığın keyfini yaşayın. Kompakt D3500, üstün ürün kalitesiyle olağanüstü performansı harmanlar. Çaba gerektirmeyen kullanımı, hatırlanmaya değer anları onunla çekip paylaşmayı şaşırtıcı derecede kolay hale getirir.

Güzellikle mest olun. DSLR görüntü kalitesi.

D3500'ün 24,2 MP DX biçimli büyük sensörü, düşük ışıkta çekim yaparken bile zengin ayrıntılarla bezenmiş fotoğraflar ve Full HD filmler çeker. NIKKOR objektifin işleme gücüyle birleştiğinde, akıcı arka plan bulanıklığına sahip sanatsal portreler yaratmaya başlayabilirsiniz. Hem de kolayca.

İLK IŞIKTAN SON DANSA KADAR

Her şeyi yakalayın. Gece yarısının büyüsünden yeni günün renklerine kadar. ISO 100 - 25600 ışık duyarlılığı aralığıyla, fotoğraflarınız ve videolarınız her türlü ışıkta parlayacak.

SEVECEK DAHA ÇOK ŞEY

Fotoğraf makinesinin jilet gibi keskin otomatik netleme sistemi konuları daima tam netlerken, 5 fps'lik hızı saniyede beş harika kare çekmenize olanak tanır. İster sıcak bir bakışa zoom yapın ister iş başındaki çocukları yakalamak için açıyı genişletin, o an sizindir.

Film alemine dalın

Mükemmel görüntüler yakalamak işin sadece bir kısmıdır. D3500 elinizdeyken, 60p'ye varan kare hızlarında akıcı, hassas ayrıntılarla bezenmiş Full HD filmler kaydedebilirsiniz. Fotoğraf makinesinin geniş ISO ışık duyarlılığı aralığı sayesinde, göğü kaplayan bulutların altında veya gecenin karanlığında kolayca film çekebilirsiniz.

Kullanılmak üzere tasarlandı

Özenle tasarlanmış metal objektif yuvasının dayanıklılığı sayesinde, aşınma ve yıpranmayı dert etmeden objektifleri tekrar tekrar değiştirmenize imkan verir. Telefoto zoom objektiflerden geniş açılı prime objektiflere, farklı NIKKOR objektiflerin güzelliğini keşfetmeye başladığınızda, durmak istemeyeceksiniz.

Elde kullanım için tasarlandı

D3500'ün derin kavrama yüzeyi, elde kullanımı mükemmel kılar. Bu fotoğraf makinesi elinize tam oturur ve sabit fotoğraflar ortaya çıkarmanızı sağlar. Düğmelerin rahat yerleşimi kullanımı kolaylaştırır ve uzun pil ömrü gün doğumundan alacakaranlığa kadar çekim yapmanızı sağlar. Hatta sonrasında da.

Her karede en iyisi

Daha fazlasını yapın. DSLR kalitesinde mükemmel görüntüleri kolayca yaratmak için Otomatik modu kullanın. Veya Basit Mod ile bir adım öte görüntüler çekin. En ileri seviye yardımcınız Basit Mod, istediğiniz gibi harika fotoğraflar ve filmler çekebilmeniz için fotoğraf makinesini tam olarak nasıl ayarlayacağınızı gösterir.

ÖZEL KILIN

Biraz daha fazlasına değen anlar için, çekmeden önce fotoğraflara ve filmlere çeşitli dahili kreatif efektler uygulayabilirsiniz. Veya çektikten sonra fotoğraflarınızın görünümüyle oynayabilirsiniz. 921 k-nokta yüksek çözünürlüklü büyük LCD ekran, kareleri mükemmel net bir şekilde oluşturmanıza ve incelemenize olanak tanır.

PAYLAŞILMAYACAK KADAR IYI

Neden bekleyesiniz? iOS ve Android için SnapBridge uygulaması, fotoğraf makineniz ile akıllı telefonunuz/tabletiniz arasında daima etkin bağlantıya olanak tanır. DSLR kalitesinde anlık paylaşacağınız görüntülerle sıçrama yaratın.

Macera burada başlıyor

Nikon DSLR fotoğraf makineniz, sizinle gelişebilecek sonsuz genişleme olanaklarına sahip bir fotoğraflama sistemidir. Güzel kareler yaratmanın yeni yollarını ünlü NIKKOR objektiflerle bulun. Nikon Speedlight Flaş Birimleri ışığınızın kreatif potansiyelini keşfetmenize yardımcı olur.

D3500 + AF-P DX 18–55 VR


Günlük çekim için harika, çok yönlü zoom objektifi seti. D3500 fotoğraf makinesi ve kompakt AF-P DX NIKKOR 18–55mm VR zoom objektif içerir. Bu setteki objektif, neredeyse hiç sürücü gürültüsü çıkarmadan hızlı ve akıcı bir biçimde netleme yapar ve film çekimleri için mükemmel bir yol arkadaşıdır. Nikon'un etkileyici Titreşim Azaltma teknolojisi, görüntülerin düşük ışıklı ortamlarda bile keskin kalmasını sağlar.

D3500 + AF-P 18–55


Günlük çekim için harika, taşınabilir zoom objektifi seti. D3500 fotoğraf makinesi ve kompakt AF-P DX NIKKOR 18–55mm zoom objektif içerir. Bu setteki objektif, neredeyse hiç sürücü gürültüsü çıkarmadan hızlı ve akıcı bir biçimde netleme yapar ve film çekimleri için mükemmel bir yol arkadaşıdır. Fotoğraf makinesinin menüsünü kullanarak Otomatik Netleme ile Manuel Netleme arasında geçiş yapma olanağı sayesinde denetimi de kolaydır.

D3500 + AF-P DX 18–55 VR + AF-P DX 70–300 VR


Çok yönlü, Titreşim Azaltma (VR) işlevli ikili zoom seti. D3500 fotoğraf makinesi, AF-P DX NIKKOR 18-55 mm VR zoom objektifi ve AF-P DX NIKKOR 70–300 mm VR süper telefoto zoom objektifi içerir. Bu objektiflerin her ikisi de hızlı ve sessiz bir şekilde netleme yaptığından, neredeyse hiç sürücü gürültüsü içermeyen video metrajı çekimleri için idealdir. Üstelik her iki objektif de Nikon'un etkileyici VR sistemi sayesinde görüntülerin düşük ışıklı ortamlarda bile keskin kalmasını sağlar.

D3500 + AF-P 18–55 + AF-P DX 70–300


Taşınabilir ikili zoom seti. D3500 fotoğraf makinesi, AF-P DX NIKKOR 18-55 mm zoom objektifi ve kompakt AF-P DX NIKKOR 70–300 mm süper telefoto zoom objektifi içerir. Bu objektiflerin her ikisi de hızlı ve sessiz bir şekilde netleme yaptığından, neredeyse hiç sürücü gürültüsü içermeyen video metrajı çekimleri için idealdir.

D3500 + AF-S DX 18–140 VR


Geniş açıdan telefotoya kolayca geçmenizi sağlayan çok yönlü bir zoom objektif seti. D3500 fotoğraf makinesini ve 7,8x zoom aralığına sahip kullanışlı AF-S DX NIKKOR 18-140mm VR objektifi içerir. Geniş zoom aralığı, portrelerden iç mekan çekimlerine kadar her çekim koşulu için harikadır. Nikon'un etkileyici Titreşim Azaltma teknolojisi, görüntülerin düşük ışıklı ortamlarda bile keskin kalmasını sağlar.

D3500 + AF-S DX 35mm f/1.8


Parlak objektif seti. D3500 fotoğraf makinesi ve hafif AF-S DX NIKKOR 35mm f/1.8G prime objektif içerir. Bu setteki objektifin doğal perspektifi, objektifi sokak fotoğrafları ve samimi portreler için ideal hale getirir. Büyük f/1,8'lik maksimum diyafram, muazzam düşük ışık performansı ve yumuşak arka plan bulanıklığı sağlar.

D3500 + AF-S DX 18–105 VR


Geniş açıdan telefotoya kolayca geçmenizi sağlayan çok yönlü bir zoom objektif seti. D3500 fotoğraf makinesini ve 5,8x zoom aralığına sahip kullanışlı AF-S DX NIKKOR 18–105mm VR objektifi içerir. Geniş zoom aralığı, portrelerden iç mekan çekimlerine kadar her çekim koşulu için harikadır. Nikon'un etkileyici Titreşim Azaltma teknolojisi, görüntülerin düşük ışıklı ortamlarda bile keskin kalmasını sağlar.


DÂHIL OLAN AKSESUARLARAYNASIZ YENİDEN YARATILDI


Özellikler
Markalar NikonNikon
Fotoğraf Hassasiyeti 24 Megapixel
Ekran Boyu 3.0 inch
ISO Hassasiyeti Otomatik (100-25600)
Puanlar & Yorumlar

Nikon D3500 18-55mm VR Lens DSLR Fotoğraf Makinesi

Nikon D3500 18-55mm VR Lens DSLR Fotoğraf Makinesi
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı