Tükendi
Canon EOS 7D BODY Dijital SLR Fotoğraf MakinasıCanon EOS 7D BODY Dijital SLR Fotoğraf MakinasıCanon EOS 7D BODY Dijital SLR Fotoğraf MakinasıCanon EOS 7D BODY Dijital SLR Fotoğraf Makinası
DSLR Makinalar Ürün Kodu : 22

Canon EOS 7D BODY Dijital SLR Fotoğraf Makinası

free-delivery Ücretsiz gönderi

Canon EOS 7D BODY Dijital SLR Fotoğraf Makinası

Canon EOS 7D BODY Dijital SLR Fotoğraf Makinası Canon EOS 7D BODY Dijital SLR Fotoğraf Makinası
Ürün Detayları

Fotoğrafçıların tutkusuna ortak olmak için üretildi. EOS 7D, 18MP sensör, 8 kare/sn çekim, ISO12800, Akıllı Vizör ve Tam HD 1080 filmler özellikleriyle, benzeri görülmemiş çok yönlülüğe sahip performans sunar.

Özellikler

18MP APS-C CMOS sensör
8 kare/sn çekim
12800'e kadar ISO aralığı
%100 Vizör
19 çapraz tip AF noktası
iFCL ölçüm sistemi
İkili "DIGIC 4"
Tam HD film
Entegre Speedlite Verici
3 Clear View II LCD
Çevre korumalı magnezyum alaşımlı gövde
Siz tasarladınız, Canon üretti


18 Megapiksel APS-C CMOS sensör
EOS 7D, 18MP CMOS sensörü sayesinde mükemmel bir çözünürlük sunuyor. Fotoğrafçılara esneklik ve yaratıcılık seçeneği sunuluyor.

Saniyede 8 kare
18MP 14-bit görüntülerin 8 kare/sn hızda ve 126 büyük JPEG fotoğrafa kadar seri olarak çekilebilmesi, fotoğrafçıların hem detayları hem de hareketi yakalamasına olanak sağlar.

Yüksek ISO
Düşük ışık koşullarında elde çekim için EOS 7D ISO 6400'e kadar ISO hızlarına çıkar. Flaş kullanımının istenmediği düşük ışıklı sahnelerde ISO 12800'e kadar genişletilebilir.

%100 Vizör mesafesi
1,0x büyütmeli %100 mesafeli vizör, hedefin en bütün ve en doğal görüntüsünü yakalamanıza olanak sağlar. Akıllı vizör, mükemmel bir görüş alanı sağlamak için İki Eksenli Elektronik Seviye özelliği de dahil olmak üzere EOS kameralarda daha önce görülmemiş çekim bilgileri sunar.

19 noktalı çapraz tip AF sistemi
Yeni tasarlanan, Alan ve Nokta AF modlarına sahip AF sensörü, fotoğrafçılara AF noktalarını seçmeleri için yeni yöntemler sunuyor. Tüm noktaların merkez noktaya çapraz şekilde yerleştirilmiş olması hem f/2,8 hem de f/5,6 sensörlerinin kullanılmasını sağlar.

iFCL ölçüm sistemi
Yeni 63 alanlı çift katmanlı ölçüm sensörü Odak, Renk ve Aydınlatma bilgilerini analiz ederek doğru ve tutarlı ölçüm sağlar.

DIGIC 4
Canonun İkili DIGIC 4 sistemi, EOS 7D'ye yüksek çözünürlükteki CMOS sensöründen gelen renkleri mükemmel bir şekilde üretmesi için ihtiyaç duyduğu gücü sağlar. DIGIC 4 ayrıca 14 bit işleme, mükemmel parazit azaltma, uzun pil ömrü, Yüz Tespiti AF ve Tam HD film kaydı sağlar.

Tam HD film kaydı
Üstün fotoğraf çekim özelliklerini, seçilebilir kare hızları ve manuel kontrolü özelliklerini de içeren Tam HD 1080 video kaydıyla tamamlar.

Entegre Speedlite Verici
EOS 7D, birden fazla Speedlite'ı ST-E2 veya 580EX II olmaksızın kontrol etme özelliğine ve dahili bir 15mm geniş açı flaşa sahiptir. Flaşla fotoğraf çekme becerilerinizi geliştirin.

3,0 Clear View II LCD
3,0 Clear View II LCD, parlak ışık koşullarında gelişmiş görüntüleme için, 920.000 nokta çözünürlük, geniş görüntüleme açısı ve yeni sağlam yapı sunar. Canlı Görüş, üç otomatik odaklama modu sunacak şekilde gerçek zamanlı görüntülerin LCD ekranda görüntülenmesini sağlar.

Çevre korumalı magnezyum alaşımlı gövde
Magnezyum alaşımlı gövde, çevre koşullarına karşı EOS-1N, EOS Entegre Toz Temizleme Sistemi ve 150.000 basışlık deklanşör dayanıklılığına eşdeğer koruma sağlar. EOS 7D her yönüyle beklentileri en yüksek olan fotoğrafçılar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Puanlar & Yorumlar

Canon EOS 7D BODY Dijital SLR Fotoğraf Makinası

Canon EOS 7D BODY Dijital SLR Fotoğraf Makinası
  • Muhteşem () 0%
  • İyi () 0%
  • Orta () 0%
  • Kötü () 0%
  • Çok Kötü () 0%
Henüz puanlanmadı